Noclegi w Pieninach

Noclegi Kacwin: Dom wypoczynkowy

ul. Św. Anny 96

34-441 Niedzica

tel.: 18 262 71 88


Cena minimalna za pokój 2-osobowy: brak danych

Cena za osobę: od 15 zł do 25 zł

Miejsc noclegowych: brak danych, ilość pokoi: brak danych


Opis obiektu:

Oferujemy wypoczynek w jednym z najpiękniejszych regionów Polski: Pieninach i Podhalu. Zapraszamy na ferie, wakacje, weekend.

Posiadamy cztery całoroczne domki do wyłącznej dyspozycji gości (60 miejsc noclegowych, po 15 osób w każdym} i dom wypoczynkowy (20-24 miejsca).

W domu wypoczynkowym mamy od 20 do 24 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4 osobowych. Cena pokoju 2 osobowego z łazienką wynosi 20 zł/osobodoba, natomiast pokój 2 osobowy z łazienką na korytarzu 18 zł/osobodoba, pokój 3 osobowy to koszt 50 zł, a 4 osobowy 55 zł. Istnieje możliwość wykupienia posiłków (obiad-obiadokolacja 14 zł). W obiekcie jest centralne ogrzewanie, kuchnia z pełnym wyposażeniem, salon i 6 łazienek. Na podwórku jest parking dla samochodów, miejsce do grillowania, boisko do siatkówki.

W domku mamy od 10-15 miejsc noclegowych w pokojach (2 pokoje 2 osobowe, 1 pokój 3 osobowy, 2 pokoje 4 osobowe), salon z kominkiem, kuchnia pełnym wyposażeniem i 3 łazienki. Istnieje możliwość wykupienia posiłków (obiad-obiadokolacja 14 zł).

Poza sezonem nocleg od 12 zł, a domek 200 zł - nocleg dla grup zorganizowanych powyżej 5 dni.

Kacwin to spiska wioska położona pomiędzy Niedzicą, a granicą polsko-słowacką w bardzo atrakcyjnym turystycznie regionie. To wyśmienita baza wypadowa w Pieniny, Spisz, Gorce, Beskid Sądecki, Tatry Wysokie, Tatry Zachodnie i Tatry Bielskie. Te ostatnie w całości położone na terytorium Słowacji.

Pieniński Park Narodowy to jeden z najpiękniejszych regionów Polski, ze względu na warunki krajobrazowe i środowiskowe. To pasmo gór, skał wapiennych przeciętych przez Dunajec, który przepływając przez wąską dolinę, uformował strome, niezwykle piękne zbocza. Największą atrakcją Pienin jest niewątpliwie 20 km spływ tratwami flisackimi, pomiędzy Sromowcami Wyżnymi a Szczawnicą. Wysokie, sięgające nawet 300 m urwiska wapienne i opowieści flisaków tworzą niepowtarzalne wrażenia. Szczyty Pienin: Trzy Korony, Sokolica i Wąwóz Homole, zamki w Niedzicy i Czorsztynie, jezioro Czorsztyńsko-Niedzickie i liczne zabytki architektoniczne, kościółki w Dębnie (UNESCO) i Trybszu są na pewno godne polecenia. Jezioro Czorsztyńsko-Niedzickie utworzone na Dunajcu, niewątpliwie podniosło walory turystyczne regionu, podziwianego za unikalną faunę i florę. W okolicy znajdują się przejścia graniczne na Słowację, szlaki turystyczne na Lubań, Trzy Korony i Sokolicę. Region jest również atrakcyjnym miejscem dla amatorów białego szaleństwa. Jest coraz więcej ośrodków narciarskich z profesjonalnie przygotowanymi trasami zjazdowymi i biegowymi. Największe z nich to kompleks narciarski na górze Wżar w Kluszkowcach, Polana Sosny w Niedzicy, Palenica i Szafranówka w Szczawnicy oraz Kotelnica w Białce Tatrzańskiej i wiele bardzo tanich wyciągów na Słowacji.

Przygotowaliśmy dla państwa bogatą ofertę turystyczną i liczne atrakcje:

Regulamin pobytu w całorocznych domkach w górach określa obowiązki osób korzystających z wynajętych domków wypoczynkowych.

Przebywanie na terenie całorocznych domkach w górach zobowiązuje do zachowania się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu własnemu i innych Gości, oraz mieniu ośrodka.

 1. Wynajmujący domki wypoczynkowe na czas pobytu mogą korzystać z bezpłatnego, niestrzeżonego parkingu.
 2. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00, a kończy o godzinie 10:00.
 3. Należności związane z wynajęciem domków wypoczynkowych należy uiścić w pierwszym dniu pobytu.
 4. W przypadku wcześniejszej rezygnacji z zarezerwowanego pobytu w domku, uiszczona opłata nie podlega zwrotowi.
 5. Za rzeczy osobiste pozostawione w domkach wypoczynkowych właściciel nie ponosi odpowiedzialności.
 6. Wynajmujący domki wypoczynkowe odpowiadają materialnie za szkody zaistniałe w czasie pobytu (tj. pęknięta szyba kominkowa, okienna, lustro, uszkodzona ściana itp.).
 7. W domkach wypoczynkowych obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu.
 8. Przekazanie i odbiór domków wypoczynkowych następuje w obecności właściciela.
 9. Obowiązuje kaucja w wysokości 200 zł zwracana w dniu wyjazdu.
 10. Do korzystania z domków i pokoi gościnnych uprawnione są osoby zameldowane i pełnoletnie, osoby nieletnie przebywają pod opieką osób pełnoletnich.
 11. Mieszkańcy domków i pokoi gościnnych zobowiązani są do utrzymywania porządku i czystości w zajmowanych pomieszczeniach.

Przy kontakcie telefonicznym prosimy powołać się na serwis www.pieniny-noclegi.com.pl

www.pieniny-noclegi.com.pl © Noclegi w Pieninach, 2010-2011

Template Licence